Hakkımızda

Cam Dekorasyon Merkezi

Hakkımızda

İnşaat ve mimari projelerde ve  cam ve dekorasyon sektöründe yılların verdiği deneyimle, hizmet vermekteyiz.  Tüm inşaat ve mimari projelerinizde, ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firma sahibimiz Binali Aldoğan, ustası olduğu Cam Dekorasyon sektöründe 1967 den beri faaliyet gösteren, bu tarihten itibaren yüzlerce inşaat ve mimari projede çok başarılı eserler verilmesine katkıda bulunmuştur. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde cam, paslanmaz, alüminyum ve ayna ürünlerinin montajında ekibi ile başarıyla zamanında tamamlamıştır.

Cam Dekorasyon Merkezi olarak projelerinizdeki cam ve paslanmaz ürünlerinin tedarik ve montajında kalite ve teslimat açısından bize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Çetinkaya Mağazaları, Ağaoğlu İnşaat, Sinpaş İnşaat, Taşyapı İnşaat,  Eroğlu İnşaat, Colins, Coca Cola ve  Azerbeycan Metro Bakanlığı, T. Şişecam, Zara , Mango, Massimo Dutti, Sarar, Kiğılı, Polo Garage, Lc Waikiki, PullandBear, İntema, Vestel, İpekyol, Berschka, Stradivarius, Atalar, Koton, Kilyos Marenegro,Ottomanors,  Aquamanors,  Beykoz Konakları, Günyüzü Konakları, Mitsubishi Plazalar, Toyota Plazalar, Oğuz Çetin Villası referanslarımızdan bazılarıdır…

Ödül almış bir proje olan Bakü Özgürlük Meydanı Metro İstasyonu’nun cam dekorasyonu ve paslanmaz metal işlerinde önemli başarıya imza attık. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından açılışı yapılan metro istasyonunu, tavanındaki göz kamaştırıcı avizeler aydınlatmakta ve istasyonu göz alıcı bir görünüme kavuşturmaktadır.

Bu başarı firmamızın dünya çapında çok sağlam, dayanıklı ve kaliteli işler yapabildiğinin de göstergesidir. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in büyük beğenisini kazanan istasyonun açılışında projeyi gerçekleştiren ekibimize bizzat tebriklerini sunmuş ve başarılarının devamını dilemiştir.

Çetinkaya mağazalarının Şirinevler, Bağcılar ve Bursadaki mağazalarının cam , paslanmaz küpeşte korkuluklar ve diğer dekorasyon işleri tamamlanmıştır. Sadece Türkiye’nin değil Tüm Ortadoğu ve Balkanların en büyük alışveriş mağaza zinciri olma yolunda hızla ilerleyen Çetinkaya mağazalarına bize duyduğu güven dolayısıyla teşekkür ederiz.

Hedefimiz; Başta Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkan Ülkeleri, Rusya Federasyonu ve Türkî Cumhuriyetler olmak üzere, tüm dünyada inşaat ve cam dekorasyon projelerinde daha yüksek başarılara imza atmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz; Cam Merdiven, Cam Küpeşte ve Cam Korkuluk, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Masa, Cam Duvar, Cam Perde, Boyalı Cam, Bombeli Cam, Temperli Cam, Reflekte Cam, Anti Reflekte Cam, Lamine Cam, Akustik Lamine Cam, Kurşun Geçirmez Cam, Renkli Cam, Vakum Cam,  Nano  Cam Kaplama, Flotal Ayna, Paslanmaz Küpeşte, Paslanmaz Merdiven, Paslanmaz Korkuluk.